Fights On
ul. 1 Sierpnia 6A
02-134 Warszawa
Polska

tel.: +48 22 247 83 69
fax: +48 22 878 76 15
office@fightson.pl

CEO

Z wielką przyjemnością witam Państwa
na stronie internetowej firmy Fights On Logistics Sp. z o.o.

Jako Prezes Zarządu Marcin LEP firmy Fights On Logistics mam przyjemność Państwa poinformować iż nasz zespół jest w trakcie pełnych wyzwań, ale i również ekscytujących zmian.

Na naszym portalu mają Państwo okazję zapoznać się bliżej z profilem naszej firmy, w szczególności w obszarach:

  • strategicznych kierunków naszej działalności;
  • wyników finansowych;
  • strategii;
  • usług;
  • inicjatyw zrównoważonego rozwoju;

oraz pozostałych wartości naszej firmy.

Niniejsza strona internetowa jest częścią naszej polityki dotyczącej zaangażowania, przejrzystości oraz otwartej komunikacji z naszymi udziałowcami i innymi odbiorcami zainteresowanymi naszymi działaniami.

Fights On Logistics prowadzi swoją działalność w oparciu o głębokie przekonanie, iż uwaga musi zostać skierowana na szeroko pojęty rozwój oraz odpowiedzialność społeczną w połączeniu z działalnością biznesową. Niezwykle ważne jest dla nas, aby nasze inicjatywy korporacyjnej odpowiedzialności społecznej miały pozytywny wpływ na naszych:

  • partnerów biznesowych;
  • pracowników;

a w szczególności użytkowników końcowych techniki lotniczej – klientów.

Aby sprostać nadchodzącym wyzwaniom oraz wywiązać się z oczekiwań naszych inwestorów, ustrukturyzowaliśmy strategiczne inicjatywy firmy uwzględniając rozwój praktyk biznesowych w odniesieniu do wzrostu doświadczenia klientów, wyników operacyjnych oraz rozwoju personelu.

Sukces firmy Fights On Logistics nie byłby możliwy bez wsparcia naszych dotychczasowych klientów, jak i determinacji współpracowników, którzy wspólnie z nami odbyli tę niesamowitą podróż.

Z ogromną przyjemnością zamierzamy dzielić się postępami w rozwoju naszej firmy w możliwie dogodnym czasie, zakładając, iż nasza strona internetowa pozostanie adekwatną do tego celu platformą.

Dziękujemy Państwu serdecznie za poświęcenie czasu na odwiedzenie naszej strony internetowej. Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi i komentarze.

Z wyrazami szacunku,

Prezes Zarządu Marcin LEP