Wsparcie i organizacja procesów szkoleniowych

Dynamiczny rozwój technologii związanych z prowadzeniem walki, powoduje równoczesną potrzebę
poszerzania i udoskonalania wiedzy personelu w zakresie umiejętności
zastosowania nowoczesnych rozwiązań taktycznych.
Tym bardziej ma to znaczenie w obliczu malejących budżetów obronnych, kiedy środki którymi dysponujemy jesteśmy zmuszeni wydatkować w sposób maksymalnie efektywny.Współpraca z Fights On Logistics daje wyjątkowe możliwości związane ze wsparciem bądź organizacją specjalistycznego szkolenia, w celu maksymalizowania inwestycji w sprzęt i systemy walki.

Fights On Logistics – to doświadczenie na najwyższym poziomie między innymi w zakresie zaawansowanego szkolenia taktycznego w powietrzu, rozwoju,  implementacji i oceny taktyki zastosowania lotnictwa, szkolenia symulatorowego i szkolenia naziemnego.

Doświadczenie zdobyte w trakcie naziemnych szkoleń  i tysięcy godzin spędzonych w kokpicie samolotu wielozadaniowego w roli dowódcy i instruktora, pozwala na efektywne wsparcie procesów związanych z wprowadzeniem nowych rozwiązań taktycznych z poziomu operatora, tworzeniem struktur organizacyjnych, niezbędnych procedur standaryzacyjnych, potrzebnej  infrastruktury do szkolenia na ziemi i w powietrzu.
Fights On Logistics posiada  doświadczenie w tworzeniu niezbędnych sylabusów, programów szkoleniowych jak i w  organizacji od podstaw treningu na samolocie taktycznym. Naszym głównym zadaniem jest zwiększenie potencjału związanego z gotowością bojową w ramach dostępnych możliwości.

Kontakt

Fights On Logistics Sp. z o.o.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa

tel.: +48 22 247 83 69
fax: +48 22 247 83 41
KRS: 0000461599
NIP:1132865246

Back to Top