• Wartość = korzyści – koszt

  Nasz zespół  to najbardziej wyjątkowe doświadczenie i know-how w Polsce, bazujące o doświadczenia zdobyte w trakcie wprowadzania samolotu F-16 na uzbrojenie Polskich Sił Powietrznych

 • Ocena / Projekt / Wdrożenie

  Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości, wyszkolonych według najwyższych standardów instruktorów i doradców w celu maksymalizacji możliwości ludzi i sprzętu w ramach dostępnych sił i środków.

 • Pomożemy ci zmienić twoje siły szybciej,
  skuteczniej i bardziej profesjonalnie

  Analizujemy sytuację naszych klientów pod względem operacji, zapewniamy ukierunkowane na osiągnięcie celu porady, instrukcje i wykłady. Pomagamy w efektywnym wykorzystaniu uzbrojenia będącego na wyposażeniu, po to by zapewnić określony wzrost zdolności operacyjnych, potrzebnych do osiągnięcia zakładanych celów.

 • Dlaczego my?

  Łączymy unikalną wiedzę oraz doświadczenie związane z wsparciem eksploatacji techniki lotniczej w Polsce z wiedzą biznesową. Konsulting biznesowy, Program management, Professional services.

 • Nasza wizja

  Jesteśmy przekonani, iż prezentacja na polskim rynku NOWEJ NIEZALEŻNEJ JAKOŚCI, bazującej na korelacji unikalnej wiedzy eksperckiej, doświadczania pochodzącego m.in. z programu wdrożenia Systemu Uzbrojenia F-16 w Polsce i projektów offsetowych skupionych na potrzebach użytkownika techniki lotniczej, jest kluczem efektywnego podejścia biznesowego, opartego na zaangażowaniu naszego zespołu.

 • Kariera

  Wkrótce nastąpi ogłoszenie procesu rekrutacyjnego. Niezależnie od obecnego stanu rekrutacji zachęcamy do przesyłania swojego CV na adres email office@fightson.pl, do naszego działu HR.

Kontakt

Fights On Logistics Sp. z o.o.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa

tel.: +48 22 247 83 69
fax: +48 22 247 83 41
KRS: 0000461599
NIP:1132865246

Back to Top